Poster Image For Mobiles

Daha iyisi için sadece ...

E-postaları asla üçüncü şahıslarla paylaşmayız.

Hikayemiz

Bir araştırmacının gizemli bir adaya gitmesi.

Arkeoloğun, gizemli bir adanın varlığından haberdar ancak bir türlü bu adanın varlığını inandıracak hiçbir belge sunamaması üzerine başlayan soluksuz bir hikaye.

Gizemli adaya ulaşan Arkeolog gördüğü ada karşısında adeta büyülenir. Adayı keşfetmeye başlamadan önce bir kamp yeri kurmaya başlar. Doğadaki ağaçlardan ve çalılardan faydalanarak kendisine ufak bir kulübe yapar.

Ancak adadaki varlıklar arkeoloğun farkındadır. Keşfe başlayan arkelog bir şeylerin yolunda gitmediginin farkına varmak üzeredir. Keşfedilmediğini düşündüğü adada daha öncede birilerinin gelmiş olduğunun düşüncesine girmeye başlar çünkü adada insanlara ait kalıntılar ve özel eşyalar bulmaya başlar.

Garip varlıkları gördüğünde ise herşeyi kayıt altına almak isterken elindeki kamerayı düşürünce sesi duyan varlıklar arkeoloğu kovalamaya başlar. Arkeolog kendi kurduğu kampa kaçmaya başlar. Kampa ulaştığı zaman neler olduğunu anlamaya çalışır ancak anlam veremeyen arkeolog telefon ile iletişime geçmeye çalışırken hiçbir şekilde sinyal olmadığını görür. Artık arkeolog tek başına kaldığını farkeder ve hayatta kalmak için elinden gelen herşeyi yapar.

Sistem
Gereksinimleri

NON RETURN ROAD
  • Windows 8,10 OS
  • 50GB HDD
  • Intel Core2 Duo , 2.0 GHz / AMD Phenom , 2.0 GHz CPU
  • NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon HD 7950 Video Card
  • 6GB RAM
Sign Me Up

Oyun İçi Görseller