Background Image
rex games

Daha iyisini nasıl mı yapıyor?

Misyonu

Oyun oynayan bir oyuncunun, daha iyisini yapmak için oyun üreticisi olan arkadaş grubundan oluşan bir ekip ile yola çıktık. Hem daha iyi içerik hem daha iyi grafik, tasarım ve yazılım iddiasıyla yolumuza devam ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana hala aynı misyon ile kararlılıkla devam ediyoruz.

Vizyonu

Bir oyunun insanlığa bilmediği görmediği ve ulaşamadığı herşey ve heryeri ayaklarına serecek, ilham olacak ve de öğreteceği inancıyla hareket eden bir kuruluşuz. Bir oyunla dünyanın daha güzel bir yer olacağı ütopyası için çalışıyor ve çalışmaya devam ediyoruz.

Kurum Kültürü

Süreklilik bizim için geçmişten gelen değerleri esas alarak, geleceğe dair değişimlerle ilerlemektir. Çalışanlarımızın karar süreçlerine katılımı, aralarındaki uyumu, yetki ve sorumluluklarının akılcı bir şekilde dağılımı ve kurum çalışmaları ve kurum geleceğini garanti altına alan bir düşünce ile serüven devam etmektedir.

REX GAMES NEDEN KURULDU?

Abdulkadir ULUÇAY

Rex Games, 2017 yılında Ankara'da kuruldu. Başta 3 kişilik bir ekip ve bir odada daha iyisini yapmak iddiasıyla çıktığımız bu yolda bugün için 3 adet video oyunu ve bir çok mobil oyun ile yolumuza devam etmekteyiz. Halen süren zirveye tırmanışımız doruk noktasına ulaşmamıştır. Bunun için artık daha büyük bir ekip ve daha ferah çalışma ortamları ile amatörlükten uzak profesyonelliğe çok yakın bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekibimizin bir mesai saati olmadığı gibi yazılım ve tasarım sürecinde tam hür haliyle olabildiğince kısa sürede olabildiğince harika işler çıkarmaya devam ediyor. Her geçen gün, bir önceki günün üstüne katarak ilerleyen ekibimiz, daha iyi, daha güzel, daha öznel içerikler üretmek için var gücüyle çalışmaktadır...

Product Image